Diğer Hususlar

  • Sıralama

Emeklilik nedeniyle devir teslim işlemi

Sayın Hocam, 1978 yılından bu yana 35 yıldır belediyede çalışıyorum. Seçim sonrası arkadaşlarımın zor durumda kalmaması ve üniversite 2.sınıfta okuyan oğlumun dikey geçiş sınav sonucu vb.düşüncelerim ile ilk meclis çiftçi malları seçimleri, büyükşehi...

Devredilen memurların durumu hk.

1-6360 sayılı yasa kapsamında belediyemizden büyükşehire devir olan işçilerin çıkışlarını 30 Mart 2014 tarihinde yapacağız. Bize gelenleride 30 Mart 2014 te bunda bir sorun yok ama 15 Mart 2014 tarihinde maaşlarını alan memur personel bu maaşı aldığı...

Devirle gelen personeller hk.

Hocam, biz ilçe belediyesi olarak bize bağlanacak belde belediyelerinin personellerinden işçi ve memurlarından kağıt üzerinde devir tasviyesi olmuş durumda. 30 marttan sonra da resmileşecek. Belde belediyesi personellerinden yazı işleri müdürü olan v...

Kapanacak Belediyelerdeki Memurların Durumu hk.

Hocam merhaba; bilindiği üzere biz kapanan belediyeyiz, ben müdür kadrosunun dan maaş alıyorum, komisyon memur ve işçileri ilçe belediyesine devretmiş. Benim maaşımda düşme olacak mı? İlçe belediyesinde müdür kadrosu yoksa atama nasıl olacak. Birde M...

Memurların Spor Amaçlı Derneklere Üyeliği

Merhaba Sayın Hocam, spor amaçlı dernek vb. yerlere Devlet memurları üye olabilir mi? Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum. Saygılarımla.

6360 sayılı Kanuna Göre Devredilen ve Devralınan Personeller

Sayın Hocam iyi çalışmalar.İlgili kanunla ilgili 2 tane sorum olacaktı. 1) Manisa iline bağlı bir ilçe belediyesi olan Alaşehir Belediyesi olarak hizmet yapmaktayız.Kanunun 1.maddesine istinaden Manisa İli ilk Mahalli İdareler Genel Seçiminden sonra...

Kapanacak Belediyelerde Emeklilik İşlemleri

Sayın Hocam, kapanan bir belediyeyiz. Belediyemizden 2 kişi emekliye ayrılacaklar. Emeklilik dilekçelerini ayın kaçında vermeleri daha uygundur. 21 Mart gibi dilekçelerini verebilirler mi? Teşekkürler

Görevi Sona Eren Belediye Başkanı ve Meclis Üyelerinin Mal Bildirim Zamanı ve Yeri

Sayın Hocam. 30 Mart 2014 tarihinde 6360 sayılı Kanun uyarınca tüzel kişiliği sona erecek olan belediyelerde Belediye Başkanı ve Meclis üyeleri mal bildirimlerini ne zaman ve hangi belediyeye vermesi gerekmektedir? Saygılarımı sunarım...