Sınav Sistemi Üyeliği

Sınav Sistemi, mahalli idarelerde ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarında görevde yükselme sınavına gireceklere yönelik olarak düzenlenmiş testlerden oluşmaktadır.

Sınav Sistemine Üye olabilmek ve sistemi kullanabilmek için, öncelikle sitemize Üye Ol Bölümünden üyelik kaydı yaptırılması gerekmektedir. Üyelik bölümünden üye olurken gerçek mail adresi kullanılmadığı takdirde, aktivasyon maili alınamayacak ve sisteme giriş sağlanamayacaktır.

Bu şekilde üye olduktan sonra, üye olmak istenilen sınava, gerek Ana Sayfamızda kategoriler altında yer alan kuşaktaki SINAVLAR bölümünden, gerekse Üye Profil Sayfasındaki Abonelik Paketleri bölümünden, gerekse de sitemizin sağ üst köşesinde bulunan alışveriş sepeti simgesine tıklanarak açılan sayfalardan ulaşılabilir.

Sonrasında ise, ödeme şekli seçilerek işleme devam edilir. Kredi kartı ile ödeme yapılması halinde, kullanıma hemen başlanmaktadır. Havale seçildiği takdirde, havale işlemini gerçekleştirdikten sonra, dekontu test@mevzuattakip.com.tr adresine gönderilmesi halinde, üyelik kullanıma açılmaktadır.

Ücretsiz Sınav Sistemi Üyeliği: Mevzuat Takip Sistemine Altın  ve Gümüş Erişimli (Kurumsal veya Bireysel) Üye olanlara, sınav sistemi üyeliği ücretsiz verilmektedir.