Covid-19 sürecinde kısmi süreli ve uzaktan çalışma modeli benimsemiş olunmasına rağmen, iletişimi kesintisiz sürdürüyoruz.

Dünyada ve ülkemizde yaşanan covid-19 salgınıyla mücadele çerçevesinde, tedbirlerin başladığı ilk günden bu yana alınan önlemlere destek olmak, ekibimizin ve ailelerinin sağlıklarını da korumak amacıyla uzaktan çalışma modeline geçen Mevzuat Takip Sistemi; üyeleriyle ve mahalli idarecilerle etkili iletişimine kesintisiz devam ediyor.

Bu çerçevede çağrı merkezimize ulaşan herkesle görüşme sağlıyor, internet sitemiz ve sosyal medya sayfalarımızla süreçle ilgili tüm gelişmeleri onlara aktarmaya azami gayret gösteriyoruz.

Bunun yanında karşılaştıkları sorunlara bazen telefonla, bazen mail yoluyla, bazen de sistem üzerinden sordukları sorulara çözümler üretiyor; sordukları sorulara ise anında cevap veriyoruz.

Sistem Üzerinden Soru Sormak İçin; üyelerimizin üye girişi yapmalarından sonra Profil Sayfalarındaki Soru Sor butonunu kullanmaları gerekmektedir.

Bu etkileşimin kesintisiz devamını sağlamak amacıyla iletişim kanallarımızı sizinle bir kez daha paylaşmayı uygun görüyoruz:

İnternet Sayfamız: www.mevzuattakip.com.tr

Mail Adresimiz: mts@mevzuattakip.com.tr

Telefon Numaramız: 0 312 473 84 23

Faks Numaramız: 0 312 473 84 29

WhatsApp Hattımız: 0 505 679 10 14 

  • WhatsApp hattımızdan iletişime geçmek isteyenlerin, Kurum, Birim, Görev Unvanı ve Ad Soyad bilgilerini tereddüte yer vermeyecek şekilde belirtmeleri şarttır.
  • Bu hat, mevzuatla ilgili soruların cevaplanması amacıyla değil, yürüttüğümüz hizmetin içeriği ve özelliklerinden bilgi almak amacıyla kullanılabilir. Mevzuata ilişkin sorular, Mevzuat Takip Sistemi’nden abonelik hizmeti alanlara ait olup, abonelerimiz tarafından sistem üzerinden sorulan sorulara 24 saat içerisinde cevap verilmektedir.

Sosyal Medya Adreslerimiz:

https://twitter.com/MevzuatTakipTR

https://www.facebook.com/MevzuatTakipTR/

https://www.instagram.com/mevzuattakiptr/

https://www.linkedin.com/in/mevzuattakiptr/