Abonelik ve Üyelik Çeşitleri

Mevzuat Takip Sistemi Dergisinin internet üzerinden yayın platformu olan www.mevzuattakip.com.tr üyelik esasları aşağıdaki gibidir.

1- Üyelik Temel Şartı

İnternet sitesine üye olmak için herhangi bir ön şart bulunmamaktadır. Üye Ol bölümünden üye olunması yeterlidir. Üyelik bölümünden üye olunurken gerçek mail adresi kullanılmadığı takdirde, aktivasyon maili alınamayacak ve sisteme giriş sağlanamayacaktır.

www.mevzuattakip.com.tr sitesinin Standart Üyelik hariç diğer üyeliklerinin avantajlarından yararlanabilmek için Mevzuat Takip Sistemi Dergisine abonelik işlemi yaptırılması gerekmektedir.

Abonelik bedelleri; internet sisteminden talep edeceğiniz üyelik türüne göre değişmekte olup, aşağıda her bir üyelikle ilgili bölümde belirtilmiştir.

Üyelik türüne sınırsız olarak erişilebilecek bölümler, aşağıda tabloda gösterilmiştir.

2- Üyelik Türleri

a) Standart Üyelik

b) Sınırsız Erişimli Üyelik

c) Sınırlı Erişimli Üyelik

a) Standart Üyelik

Standart Üyelik; internet sitemizde yer alan bölümlerden sadece Mevzuat alt kategorisine sınırsız erişim hakkı sağlayan, diğer alt kategorilerde yer alan verilere erişim hakkı sağlamayan bir üyelik türüdür.

Bu üyeliğe imkanlarından yararlanabilmek için, sisteme üyelik kaydı yaptırılması yeterli olacaktır. Üyelik kaydında, bilgilerini doğru ve noksansız girmeyenlerin üyelikleri askıya alınacaktır.

Standart üyeler, diğer üyeler gibi, Profil Sayfaları marifetiyle birçok ayrıcalığa sahip olacaklardır. (ajanda, son eklenenler, mesajlar, favori listesi vb.)

Bu üyelikte türünde, herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

b) Sınırsız Erişimli Üyelik

Sınırsız Erişimli Üyelik, Mevzuat Takip Sisteminin tüm ana kategorileri ile alt kategorilerine erişim imkanı sağlayan bir üyelik çeşididir.

Bu üyeler, aynı zamanda istedikleri zaman internet sitesi üzerinden soru sormak, 24 saat içerisinde sordukları soruların cevaplarını almak imkanına sahip olacaklardır. Üyeler, sordukları sorulara ve cevaplarına, Profil Sayfalarındaki özel bölümden ulaşabilmektedirler.

Ayrıca, bu üyelik türünü seçenler, diğer sınırsız üyelerce sorulmuş sorulara ve o soruların cevaplarına erişme hakkına da sahiptirler.

Bu üyeliğe sahip olabilmek için, Mevzuat Takip Sistemi Dergisine Abone olmanız gerekmektedir. 

c) Sınırlı Erişimli Üyelik

Sınırlı Erişimli Üyelik, Mevzuat Takip Sisteminin tüm ana kategorileri ile alt kategorilerine erişim imkanı sağlayan bir üyelik çeşididir.

Bu üyeler, sınırsız erişimli üyelikten farklı olarak soru sorma hakkına sahip olamayacaklardır. Ancak; bu gibi üyeler, sınırsız erişimli üyelerce sorulmuş sorulara ve o soruların cevaplarına erişme hakkına sahip olacaklardır.

Bu üyeliğe sahip olabilmek için de, Mevzuat Takip Sistemi Dergisine Abone olmanız gerekmektedir. 

Not: Mevzuat Takip Sistemi Dergisi Abonelik işlemleri için bizimle iletişime geçiniz.