Belediye Başkanı Ek Göstergesi, Müştemilata Su Aboneliği Verilmesi Hk.

  • 03.07.2020Atila DİNÇ
  • Mali Hizmetler MüdürüŞarkışla Belediyesi

Soru

Hocam Merhabalar; 1-) Daha önce belediye başkanlığı yapmış ancak şu anda bir kamu kurumunda memur olarak görev yapan eski başkanımız gittiği kurumda belediye başkanlığı dönemindeki müktesebine uygun olan 3.000 ek göstergeden faydalanmak istemekte ancak çalıştığı kurumu 5434 sayılı kanun ek 67 maddesi 5510 sayılı kanunun 106 . maddesi ile kaldırıldığından dolayı bu haktan yararlanamayacağını bildirmiştir. Kurum farkını karşılayarak belediye başkanlığı dönemindeki ek göstergeden faydalanıp faydalanılmayacağı hususunda bilgi verilmesini arz ederim.

2-) İlçemizde müstakil evlerin yanlarında/bahçelerinde bulunan ocaklık, garaj vb. gibi yerlere belediyemizce ek bir su abonesi verilebilir mi, bu yerlere abone verirken hangi şartlara bakmamız gerekir? Cevaplanmasını arz ederim. selamlarımla...

Cevap

Yetkisiz Erişim!


Bu içeriği görüntüleme yetkiniz bulunmamaktadır. Sitemizde yer alan içeriklerin tamamına sınırsız erişim ile ilgili bilgi almak ve sınırsız erişim hakkına sahip bir üyelik paketine geçiş yapmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ara: +90 (312) 473 84 23

mts@mevzuattakip.com.tr

Cevaplayan: MTS Yayın Kurulu

İlgili Kanun

Türkiye Cumhuriyeti Emekli Sandığı Kanunu


Yorumlar