Harcırah Ödemesi Süre Sınırı Hk.

  • 14.12.2019Hakkı Süleyman CEYLAN
  • Mali Hizmetler MüdürüSeydişehir Belediyesi

Soru

İyi çalışmalar. 2018 Yılında Yurt İçi Geçici Görevli olarak il dışına görevlendirilen personellerden yılı içerisinde mutat taşıt ücreti ile gündelik harcırahlarını almayan personellere yollukları 2019 yılı içinde yapabilir mi? Diğer bir ifade ile harcırah kanununun 56. maddesinin ilgili fıkraları gereği 6 aylık süre yukarıda belirtilen durum için geçerli midir? Teşekkür ederim.

Cevap

Yetkisiz Erişim!


Bu içeriği görüntüleme yetkiniz bulunmamaktadır. Sitemizde yer alan içeriklerin tamamına sınırsız erişim ile ilgili bilgi almak ve sınırsız erişim hakkına sahip bir üyelik paketine geçiş yapmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ara: +90 (312) 473 84 23

mts@mevzuattakip.com.tr

Cevaplayan: MTS Yayın Kurulu

Yorumlar