İş Yeri Açma ve Çalışma Ruhsatı Düzenlenmesinde Damga Vergisi ve Harç Alınması Hk.

  • 22.02.2021 H*** A***
  • ********* ****** Armutlu Belediyesi

Soru

Hocam Merhabalar. İş Yeri Açma ve Çalışma Ruhsat başvuru beyanlarında damga vergisi alabilir miyiz? Ayrıca ruhsatlandırma sürecinde 2464 sayılı Belediye Gelirleri Kanununun 97. maddesine istinaden ön kontrol ve tetkik harcı alabilir miyiz?

Cevap

Yetkisiz Erişim!


Bu içeriği görüntüleme yetkiniz bulunmamaktadır. Sitemizde yer alan içeriklerin tamamına sınırsız erişim ile ilgili bilgi almak ve sınırsız erişim hakkına sahip bir üyelik paketine geçiş yapmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ara: +90 (312) 473 84 23

mts@mevzuattakip.com.tr

Cevaplayan: MTS Yayın Kurulu

İlgili Kanun

Belediye Gelirleri Kanunu


Yorumlar